До батька на допомогу: джерело повідомило, що син Вернидуба отримає посаду у Кривбасі після закінчення кар'єри

Віталій Вернидуб. Фото: Кривбас
Син головного тренера Кривбаса Юрія Вернидуба – Віталій Вернидуб – увійде в тренерський штаб свого батька. Нещодавно захисник оголосив про закінчення ігрової кар'єри.

Віталій Вернидуб, який у вівторок четвертого липня оголосив про завершення ігрової кар'єри, може отримати посаду у Кривбасі, за який виступав протягом останнього року.

Колишній центральний захисник увійде в тренерський штаб Юрія Вернидуба – свого батька, повідомляє телеграм-канал «ТаТоТаке».

• Під керівництвом своєго батька у Зорі та Кривбасі захисник провів 126 матчів, в яких забив сім голів.
  • Вернидуб протягом своєї кар'єри грав за такі клуби, як запорізький Металург (2004-2012), луганська Зоря (2015-2015, 2018-2022), азербайджанська Габала (2015-2018) та Кривбас (2022-2023).
  • Ймовірно найкращий період його кар'єри пройшов у Зорі, з якою він двічі ставав бронзовим призером чемпіонату України, а також фіналістом Кубка країни.
  • У складі Габали він двічі завойовував срібні медалі чемпіонату, одного разу бронзові та доходив до фіналу Кубка Азербайджану.
  • За Кривбаса Вернидуб-молодший провів 20 ігор та забив один гол.
  • Також на рахунку Віталія є один матч у складі збірної України. Він відіграв 45 хвилин у товариському матчі зі збірною Литви у 2014 році (0:0).
  • Максимальна вартість Вернидуба сягала 1,2 мільйонів євро у 2015 році, за версією порталу Transfermarkt.