Довбик і Мічел: реакція головного тренера Жирони на дебютний рятівний гол українського форварда

Переглядів 11754
5 голосів
Артем Довбик і Віктор Циганков. Фото: Жирона
Головний тренер Жирони Мічел після нічиї в матчі з Реал Сосьєдадом висловився щодо дебютного голу Артема Довбика, який врятував каталонців від поразки.

У суботу, 12 серпня Жирона на виїзді зіграла внічию із рахунком 1:1 проти Реал Сосьєдада у матчі першого туру Ла Ліги.

Рятівний гол каталонської команди у другому таймі забив український нападник Артем Довбик з передачі іншого українця Віктор Циганкова.

Відео голу дивіться у нашому телеграм-каналі за посиланням

Головний тренер Жирони Мічел прокоментував гру Довбика, який став найдорожчим трансфером в історії клубу – понад сім мільйонів євро.

«Довбик дебютував як бомбардир. Це гравець, який генерує багато очікувань, але ми повинні бути спокійними, тому що він повинен адаптуватися. Він відіграв тридцять дуже хороших хвилин, але Стуані також зіграв 60 вражаючих хвилин.

Вони мають схожі характеристики і, що зрозуміло, це те, що ми завжди будемо йти в атаку, щоб забивати», – приводить слова іспанського спеціаліста видання Mundo Deportivo.

• Зазначимо, що Циганков та Довбик стали першими українцями в історії Ла Ліги, які створили гол (гольова передача та результативний удар).
  • Артем підписав із Жироною контракт до 2028 року.
  • Циганков перейшов до каталонської команди у січні цього року із Динамо за п'ять мільйонів та має угоду до 2027 року.
  • Наступний матч Жирона зіграє 20 серпня в рамках другого туру Ла Ліги вдома проти Хетафе. Початок о 18:30.