Довгоочікуване повернення після травми: Коноплянка уперше в сезоні зіграв за Краковію у чемпіонаті Польщі

Переглядів 290
Артем Войцеховський Артем Войцеховський
Євген Коноплянка. Фото: Краковія
Український півзахисник польської Краковії відновився від ушкодження і вперше у цьому сезоні потравив до заявки свого клубу, який несподівано поступився найгіршій команді ліги.

У Кракові відбувся матч п’ятого туру чемпіонату Польщі, в якому місцева Краковія поступилася Пясту з Гливіце (0:1).

Український півзахисник господарів Євген Коноплянка нарешті відновився після травми і потрапив до заявки своєї команди. Наш вінгер з’явився на полі на 75-й хвилині за п’ять хвилин після голу гостей, але врятувати свою команду від поразки не зміг.

32-річний Коноплянка перейшов до польського клубу у лютому цього року після того як отримав статус вільного агента від донецького Шахтаря. Його контракт дійсний до червня 2023 року.

В минулому сезоні Коноплянка зіграв десять матчів за поляків, але не відзначився жодною результативною дією.