Друга ліга: Скала 1911 влаштувала розгром Локомотиву, ЮКСА програла і дозволила Дружбі піднятися на вершину

Переглядів 4496
Радість гравців Дружби після перемоги над ЮКСА. Фото: Фейсбук ФК Дружба Мирівка
В неділю, 17 вересня, в Другій лізі відбулося три поєдинки. Дружба на останніх хвилинах вирвала перемогу у ЮКСА, Скала 1911 розгромила Локомотив, а вінницька Нива та Тростянець розійшлися миром.

В центральному матчі туру Дружба з Мирівки завдяки ударній кінцівці й голу на шостій доданій хвилині, створила дивовижний камбек і зуміла подужати одного з фаворитів чемпіонату ЮКСА.

Перемогу команді з Київщини подарував точний удар захисника Ігоря Юрченка, який приєднався до команди лише цього літа.

Дружба Мирівка – ЮКСА 2:1 (0:1)

Голи: Сомов, 75, Юречко, 90+6 – Синьогуб, 41.

Найрезультативнішою грою неділі став поєдинок у Стрию, де об місцеву Скалу 1911 «розбився» київський Локомотив. Стоп-кран столичній команді обірвали ще в першому таймі, відвантаживши три голи без відповіді в її ворота.

Завершили ж побиття «залізничників» у таймі другому. Дубль до свого активу записав досвідчений, 29-річний форвард Тарас Пучковський.

Окрім п’яти голів в матчі у Стрию, арбітр також показав гравцям ще й дві червоні картки: достроково пішли відпочивати Данило Овчаренко з Локомотива та Микита Фомін зі Скали 1911.

Скала 1911 – Локомотив 4:1 (3:0)

Голи: Пучковський, 18, 24, Авер’янов, 21, Іванченко, 74 – Козішкурт, 87.

А найспокійніший матч відбувся у Вінниці, де місцева Нива розписала результативну мирову з Тростянцем.

Нива (Вінниця) – Тростянець 1:1 (0:1)

Голи: Швець, 73 – Шаповал, 19.

Ще три матчі восьмого туру будуть зіграні завтра, 18 вересня:

• Карпати-2 – МФК Металург-2 12:00
  • Кудрівка – Чайка 13:30
  • Звягель – Реал Фарма 15:00
  • Заключний поєдинок восьмого туру Рух-2 та Кремінь-2, відбудеться у вівторок, 19 вересня. Початок гри заплановано на 12:00.