Дві перервані серії

Переглядів 178
UkrFootball.ua UkrFootball.ua

«Чорноморець» перед матчем із «Говерлою» не міг забити у ворота своїх суперників упродовж п’яти матчів, а отже востаннє перемагав доволі давненько. «Говерла» ж нав­паки — могла похизуватися тим, що в останніх чотирьох поєдинках чемпіо­нату не пропустила жодного м’яча. Отже, й в Одесі підопічні В’ячеслава Грозного збиралися брати як мінімум одне очко, адже всі розуміли: «моряки» ще не відійшли від матчу з «Лудогорцем», до того ж, перебу­вають не в найкращому психологічному стані, а в середу одеситам приймати у рамках Кубка України потужний «Дніпро».

«Горці» доволі швидко продемонстрували готовність перемагати у гостях представника України у Лізі Європи. Вже на 8-й хвилині вони відкрили рахунок: після чудового проходу та удару Буяльського м’яч влучив у Зубейка та відлетів прямісінько на Нікулає, який без вагань відправив його низом у правий кут — 0:1. Фактично, це був єдиний стовідсотковий шанс гостей на взяття воріт, оскільки решта ударів була або несильною, або неточною. А от «Чорноморець» створив біля воріт Надя вдосталь моментів, до того ж, йому, нарешті, вдалося перервати п’ятиматчеву серію без забитих голів. І яким же дивовижним вийшов перший гол «моряків»! Франк Джа Джедже прийняв м’яч на груди у штрафному майданчику і, перебуваючи спиною до воріт та поруч із двома захисниками «Говерли», наважився на удар через себе «ножицями». У підсумку, «куля» влетіла у лівий від воротаря та івуарійця кут воріт — 1:1. Ну, а за шість хвилин прохід Рієри закінчився передачею праворуч на Антонова, який потужно пробив по центру. М’яч слизнув по газону та пролетів під Надем, який так і не зрозумів, яким чином «сфера» опинилася у сітці — 2:1.

У другому таймі «Чорноморець» міг забивати і втретє, і вчетверте, але десь із середини 45-хвилинки вже не йшов великими силами у наступ, а, скоріше, більше думав про захист своїх воріт та кубковий матч із «Дніпром».