Дві поразки за добу: Аль-Айн Реброва з Ярмоленком у складі нічого не зміг зробити проти чемпіона Кувейту

Переглядів 291
Олександр Калінін Олександр Калінін
Андрій Ярмоленко та Сергій Ребров, фото: ФК Аль-Айн
Аль-Айн Сергія Реброва знову програв на літніх зборах, пропустивши тричі від діючого чемпіона Кувейту. Команда українців спромоглася лише на гол престижу.

Лише вчора Аль-Айн провів свій четвертий товариський матч на поточних літніх зборах, як вже наступного дня команда з Ель-Айну зіграла чергову гру проти Аль-Кувейту.

Андрій Ярмоленко розпочав матч на лаві запасних, а вийшов не поле вже на 61-й хвилині. На той час Аль-Айн вже поступався в рахунку, програючи 1:2. Аль-Кувейт забив на сьомій та 51-й хвилинах, на 54-й команда українського тренера відіграла один м'яч.

Але незабаром після виходу Ярмоленка Аль-Айн міг пропустити втретє, але чемпіон Кувейту не забив пенальті. Втім, вже на останніх хвилинах «лідер» все ж побачив третій гол у своїх воротах.

Аль-Айн вже провів п'ять спарингів на літніх зборах:

• перемога над Ханкофен-Хайлінгом (1:0);
  • перемога над Гройтер Фюртом (2:1);
  • нічия з ФК Абха (0:0);
  • програш Аль-Фейсі (0:2);
  • програш Аль-Кувейту (1:3)

Нагадаємо, що перший офіційний матч команда з Ель-Айну зіграє другого вересня в рамках першого туру чемпіонату ОАЕ проти Аджману.