Дженоа відібрав очки в лідера Серії А: Малиновський вийшов на заміну проти Інтера

Переглядів 635
Руслан Малиновський. Фото: ФК Дженоа
Дженоа та Інтер поділили очки в матчі 18 туру Серії А, який для обох команд є заключним в календарному 2023 році. Поєдинок у Генуї завершився з рахунком 1:1.

Обидві команди обмінялися голами під завісу першого тайму. На 42-й хвилині Арнаутович відзначився дебютним голом за Інтер в Серії А після поверненя в клуб.

Коли здавалося, що Інтер піде на перерву з перевагою в один гол, Дженоа швидко відігрався зусиллями Дрегушина в компенсований час.

По перерві на полі з'явився Руслан Малиновський. Хавбек збірної України з'явився на полі після години грового часу.

В другому таймі жодній з команд не вдалося схилити шальки терезів на свою користь. Дженоа та Інтер закривають 2023 рік нічиєю.

Серія А. 18 тур

Дженоа – Інтер – 1:1

Голи: Дрегушин. 45+7 – Арнаутович, 42

• 30-річний Малиновський в поточному сезоні провів 17 матчів у всіх турнірах, забив два голи і зробив дві результативні передачі.
  • Дженоа зіграла 18 поєдинків, набрала 20 очок і посідає 13 місце в Серії А.
  • Інтер із 45 пунктами в активі розташовується на першій сходинці турнірної таблиці.
  • 5 січня Дженоа відкриє 2024 рік поєдинком проти Болоньї.