Дженоа втратила перемогу над чемпіоном Серії А: після виходу Малиновського Наполі зробив камбек

Переглядів 16650
8 голосів
Руслан Малиновський. Фото: ФК Дженоа
У матчі четвертого туру італійської Серії А Дженоа Руслана Малиновського приймала в себе вдома володаря Скудетто Наполі. Поєдинок закінчився нічиєю 2:2.

Український хавбек Руслан Малиновський залишився на лаві запасних, тому півзахисник чекав свого шансу у другому таймі.

Дженоа в першому таймі створила два гольові моменти. Спочатку Альберт Гудмундссон у штрафному майданчику відгукнувся на коротку передачу, яку виконав Стефано Сабеллі, але відправив м'яч вище воріт.

А потім на  40-й хвилині Koнi Де Вінтер скинув м'яч на партнера, яким виявився Маттія Бані і той вразив ворота майстерним ударом головою. Дженоа повела в рахунку.

На перерву команди пішли за переваги господарів.

Команда українця продовжила громити чемпіона. На 56-й хвилині Кевін Стротман позбувся м'яча, розраховуючи, що його підхопить Матео Ретегі і той, ударом із близької відстані, спрямованим в лівий кут воріт, не залишив шансів голкіперу.

На 75-й хвилині Руслан Малиновський увійшов у гру з лави запасних. Місце на полі йому звільнив Стефано Сабеллі. Буквально одразу Наполі забило. Каюсте віддав м'яч під удар партнеру по команді, яким виявився Джакомо Распадорі і той з межі штрафного майданчика пробив у ліву дев'ятку.

На 85-й хвилині Маттео Політано пробив в один дотик з меж штрафного майданчика та переграв голкіпера, спрямувавши м'яч у праву дев'ятку і рахунок став рівним.

Фінальний свисток зафіксував нічию 2:2.

• Наступний матч Дженоа зіграє з на виїзді з Лечче 22 вересня.
  • Після цього поєдинку генуезька команда посідає 12 позицію із чотирма очками.