Екс-динамівець Вербич забив переможний гол за Панатінаїкос: команда словенця продовжує лідирувати в Греції

Переглядів 9103
Беньямін Вербич. Фото: ФК Панатінаїкос
Колишній футболіст Динамо забив переможний м'яч. Беньямін Вербич допоміг Панатінаїкосу здолати Левадіакос та закріпитися на першій позиції в чемпіонаті Греції.

У матчі 16 туру чемпіонату Греції Панатінаїкос, за який виступає екс-гравець Динамо Вербич, переміг з рахунком 1:0 в складному виїзному матчі Левадіакос. Словенський півзахисник провів на полі 69 хвилин, за які встиг забити єдиний та переможний гол у грі для своєї команди. Вінгер ще в першому таймі влучним ударом завершив швидку атаку своєї команди.

Панатінаїкос закріпився на першому місці чемпіонату Греції. Після 16 турів команда Вербича залишається непереможною та випереджає АЕК на сім очок.

Додамо, що до переходу в Панатінаїкос Вербич грав за словенські команди Целе та Шампіон, за данський Копенгаген, польську Легію та київське Динамо. Виступаючи за українську команду, Вербич у 79 матчах записав до свого активу 27 голів.