Ексгравець Барселони може повернутися до УПЛ: агент футболіста назвав і інші варіанти

Переглядів 2475
Ілля Деулін Ілля Деулін
6 голосів
Ексгравець Барселони може повернутися до УПЛ: агент футболіста назвав і інші варіанти
Дмитро Чигринський. Фото: Google
Дмитро Чигринський, який свого часу грав за Барселону, а зараз перебуває у Греції, може оформити велике повернення до українського чемпіонату.

Колишній захисник Барселони та Шахтаря Дмитро Чигринський може повернутися до України. Про це у коментарі Telegram-каналу Legioners повідомив агент футболіста Олександр Панков. Представник гравця зазначає, що Чигринський потрапив до сфери інтересів двох клубів УПЛ, але самі клуби не називаються.

Окрім УПЛ, за інформацією Панкова, є зацікавлені колективи серед представників Азії та Греції, де Дмитро і виступає. З 2021 року він захищає кольори місцевого Іонікоса з міста Нікея, а до цього п’ять років грав за афінський АЕК. Угода Чигринського з його чинним клубом, за інформацією Transfermarkt, розрахована до 30 червня 2024 року.

Сам Іонікос цього сезону вилетів з грецької Суперліги, команда за сезон здобула 27 очок та зайняла передостаннє місце у турнірній таблиці. Станом на зараз за два роки в Нікеї Чигринський провів 53 матчі, в яких двічі відзначився. 

  • В УПЛ захисник виступав за запорізький Металург, Дніпро та Шахтар.
  • З донецької команди Чигринський за 25 мільйонів доларів перейшов до Барселони.
  • Через рік за 15 мільйонів повернувся до Шахтаря.