Екстренер Шахтаря написав історію: Роналду вивів Аль-Наср у перший фінал Клубного кубку арабських чемпіонів

Переглядів 1996
Кріштіану Роналду. Фото: Аль-Наср
У півфіналі Клубного кубка арабських чемпіонів аравійський Аль-Наср, який очолює колишній головний тренер Шахтаря Луїш Каштру, обіграв іракську Аль-Шорту.

Аль-Наср після того, як вийшов до чвертьфіналу Клубного кубку арабських чемпіонів завдяки рятівному голу Кріштіану Роналду та потім обіграв Раджу із Касабланки, зміг пробити до фіналу турніру.

Команда, яку очолює колишній головний тренер Шахтаря Луїш Каштру обіграла у півфіналі іракський клуб Аль-Шорта із рахунком 1:0.

У першому таймі Роналду забив гол після передачі Марсело Брозовича, проте цей м'яч відминили через те, що португалець передабував у положені поза грою.

Проте єдиний гол у цій грі все одно забила португальська зірка Аль-Насру Роналду.

На 75-й хвилині матчу капітан команди впевнено реалізував пенальті, який заробив новачок команди Садіо Мане, що перейшов до аравійського клубу цього літа із Баварії за 30 мільйонів євро.

• У фіналі підопічні Каштру зустрінуться з переможцем пари Аль-Хіляль-Аль-Шабаб, які базуються у Ер-Ріяді, так само як і Аль-Наср.
  • Цей фінал стане першим в історії Аль-Насра у Клубному кубку арабських чемпіонів. Турнір проводиться 1981 року.
  • Каштру очолював Шахтар із 2019-го по 2021 рік та привів «гірників» до чемпіонського титулу в сезоні 2019/20.