Ешторіл зіпсував Трубіну настрій перед поїздкою в збірну: Бенфіка видала результативний перформанс

Переглядів 1105
Анатолій Трубін. Фото: ФК Бенфіка
Бенфіка в домашньому поєдинку 25 туру Прімейра-ліги вийшла переможцем в протистоянні з Ешторілом. Анатолій Трубін цього вечора знову залишився без «сухого» матчу.

Бенфіка переграла Ешторіл на власному полі з рахунком 3:1. Український голкіпер Анатолій Трубін провів у складі лісабонського гранда повний матч.

Спочатку команди обмінялися голами Кекчю та Гомеша, який скористався помилкою Трубіна. Перед свистком на перерву Бенфіка вийшла вперед завдяки влучному удару Леонардо.

Після перерви господарі організувала гол для Говея, який зняв всі питання про переможця.

Португалія. Прімейра-ліга

25 тур

Бенфіка – Ешторіл – 3:1

Голи: Кекчю, 15, Маркос Леонардо, 45+2, Говей, 49 – Гомеш, 22.

• Трубін у нинішньому сезоні провів уже 36 поєдинків: 36 пропущених голів і 13 зустрічей на «нуль».
  • Контракт українця з «орлами» розрахований до 30 червня 2028 року.
  • Бенфіка посідає друге місце в турнірній таблиці, набравши 61 очко.