Евертон без Миколенка програв третій матч поспіль: «ірисок» переміг Вулвергемптон з Кілманом у основі

Переглядів 353
Вулвергемптон святкує гол у ворота Евертона. Фото: Google
Вулвергемптон з футблістом українського походження Максом Кілманом у складі здобув виїзну перемогу над Евертоном українця Віталія Миколенка, який всю зустріч провів на лаві запасних.

26 серпня в рамках третього туру Прем'єр-ліги Англії зійшлися Евертон та Вулвергемптон.

Український захисник «ірисок» Віталій Миколенко залишився на заміні, поступившись місцем у основі досвідченому Ешлі Янгу, який зіграв 90 хвилин зустрічі. А ось захисник українського походження Макс Кілман вийшов у стартовому складі «вовків» на цю зустріч і зіграв повністю поєдинок.

Коли здавалося, що зустріч завершиться нульовою нічиєю на 78 хвилині за Евертон забив Абдулай Дукуре, але взяття воріт було скасоване через офсайд. А ось гол Вулвергемптона на 87 хвилині був чистим. Точно пробив Саша Калайджич. Цей забитий м'яч став переможним для «вовків», які виграли 1:0.

• Для Вулвергемптона це перша перемога в цьому сезоні після двох поразок на старті. Команда Кілмана з трьома очками іде на 15 місці в АПЛ.
  • Евертон з нулем балів замикає турнірну таблицю АПЛ, посідаючи 20 позицію.