Евертон Миколенка отримав нового власника: він пов’язаний з клубом, за який грає інший українець

Переглядів 2471
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
Евертон Миколенка отримав нового власника: він пов’язаний з клубом, за який грає інший українець
Евертон. Фото: Google
Американська приватна компанія «777 Partners» стала головним акціонером Евертона, за який грає футболіст збірної України Віталій Миколенко.

Власник Евертона Фархад Моширі оголосив про продаж 94,1% акцій клубу.

Новим головним акціонером «ірисок» стала американська приватна компанія «777 Partners». За попередніми даними, вони заплатили за свою частку акцій 600 мільйонів фунтів.

777 Partners - американська приватна інвестиційна компанія, що базується в Маямі. Відтоді, як «777 Partners» було створено у 2015 році, компанія стала власником Дженоа, Стандарда, Ред Стар, Васко да Гами та Герти. Також у компанії є міноритарні частки в Севільї та Мельбурн Вікторі. Зазначимо, що за Дженоа грає інший футболіст збірної України Руслан Малиновський.

Джош Вондер, засновник та керівник 777 Partners прокоментував купівлю Евертона:

«Ми справді вдячні можливості стати частиною родини Евертона як власники клубу. Ми прагнемо довгостроково співпрацювати з місцевою громадою, працюючи над такими важливими проектами, як розвиток Евертона, як стадіону світового класу, що дозволить тисячам інших жителів регіону відвідувати наші домашні матчі та сприяти економічному та культурному відродженню клубу», - значиться у заяві команди АПЛ.

  • Остаточне оформлення угоди відбудеться у четвертому кварталі 2023 року і залежатиме від схвалення регулюючих органів, у тому числі від АПЛ, Футбольної асоціації та Управління фінансового регулювання.
  • Евертон на даний момент іде на 18 місці в АПЛ.
  • Наступний матч «іриски» українця Віталія Миколенка зіграють з Арсеналом українського універсала Олександра Зінченка.
X