Евертон з Миколенком програв Тоттенхему: українець серед гірших гравців матчу

Переглядів 972
Євген Чепур Євген Чепур
Віталій Миколенко. Фото: Евертон
Тоттенхем у домашньому поєдинку 11-го туру АПЛ відсвяткував перемогу над Евертоном з рахунком 2:0. Українець Віталій Миколенко провів на полі всі 90 хвилин гри.

У матчі 11-го туру чемпіонату Англії першу годину Евертон стримував атаки Тоттенхема, але потім Пікфорд, який повернувся після травми, стрибнув у ноги супернику, що впав на газон після контакту з воротарем збірної Англії. Рахунок у матчі з пенальті відкрив Кейн.

Питання щодо переможця були зняті після голу П'єра-Еміля Хейберга на 86-й хвилині, який встановив остаточний рахунок матчу – 2:0

Статистичний портал Sofascore оцінив дії Миколенко, який провів на полі всі 90 хвилин матчу, на 6.4 бали. Гірше у складі Евертона зіграв лише форвард Мопей – 6.3.

Найкращим гравцем поєдинку став Кейн, який відзначився голом. Його гра була оцінена на 8.0.

19 жовтня Тоттенхем у рамках 12-го туру АПЛ проведе виїзний матч проти Манчестер Юнайтед, а Евертон спробує своє щастя у грі з Ньюкаслом.