ФК Рух дізнався суперників по Юнацькій лізі УЕФА: підсумки дебютного жеребкування для львівської команди

Переглядів 89
Олександр Калінін
Олександр Калінін
1 голос
ФК Рух дізнався суперників по Юнацькій лізі УЕФА: підсумки дебютного жеребкування для львівської команди
Футболісти ФК Рух U-19
У середу, 31 серпня, у швейцарському Ньйоні пройшла церемонія жеребкування Шляху національних чемпіонів Юнацької ліги УЄФА, в якій приймуть участь 32 з 64 претендентів.

32 клуби, які беруть участь по Шляху Ліги чемпіонів - це ті, хто виступають у груповому етапі цього сезону серед старших команд з однаковим списком матчів. Таким чином Шахтар U-19, як і основна команда, зіграє проти Реалу, Лейпцигу та Селтіка.

Команди, що йдуть по Шляху національних чемпіонів (серед них і Рух) змагаються у двох раундах двох матчів на вибування. Вісім переможців другого раунду виходять у плей-офф, де вони зіткнуться з командами Шляху Ліги чемпіонів, які посядуть другі місця у своїх групах.

Переможці цих матчів виходять до 1/8 фіналу разом із командами-переможцями груп, що йдуть по Шляху груп Ліги чемпіонів.

Підсумки жеребкування першого раунду

Група 1:

  • Омонія - Црвєна Звєзда 
  • Янг Бойз - Домжале
  • Генк - Славія Прага
  • Нант - Пюнік

Група 2:

  • АЗ - Шемрок Роверс
  • АІК - Расінг
  • Mольде - Хіберніан
  • Колрейн - Побєда

Група 3:

  • МТК Будапешт - Єлгава 
  • Жальгіріс Вільнюс - Тренчин 
  • Хайдук Спліт - Габала
  • Рух Львів - Заглембе Люблін

Група 4:

  • Ашдод - Борац Баня-Лука
  • Славія Софія - Панатінаїкос 
  • Астана - Аполонія 
  • Чиксереда Меркуря Чук - Галатасарай 
 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Академія футболу "Рух" (Львів) (@fc.ruh.academy)

Підсумки жеребкування другого раунду

(Група А)

  • АЗ - Шемрок Роверс / Омонія - Црвєна Звєзда
  • Mольде - Хіберніан / Нант - Пюнік
  • Янг Бойз - Домжале / АІК - Расінг
  • Генк - Славія Прага / Колрейн - Побєда

(Група В)

  • Славія Софія - Панатінаїкос / Жальгіріс Вільнюс - Тренчин
  • Астана - Аполонія / Хайдук Спліт - Габала
  • Чиксереда Меркуря Чук - Галатасарай / Рух Львів - Заглембе Люблін
  • Ашдод - Борац Баня-Лука / МТК Будапешт - Єлгава

***

Перші матчі пройдуть на полях команд, вказаними першими. 

Календар матчів 

  • Перший матч 1 раунду: 14 вересня
  • Матч-відповідь 1 раунду: 5 жовтня
  • Перший матч 2 раунду: 26 жовтня
  • Матч-відповідь 2 раунду: 2 листопада
  • Матчі плей-офф раунду: 7/8 лютого