Фулгем переміг в матчі АПЛ завдяки голам двох екс-зірок Шахтаря: все вийшло дуже ефектно

Переглядів 580
Соломон забиває Ноттінгему. Фото: Google
Бразилець Вілліан та ізраїльтянин Манор Соломон вражають своєю грою за лондонський Фулгем. Обидва футболісти відзначилися голами в поєдинку Прем'єр-ліги Англії.

11 лютого лондонський Фулгем виграв матч 23 туру АПЛ з Ноттінгем Форест завдяки голам двох екс-гравців Шахтаря.

Спочатку на 17 хвилині точно пробив бразилець Вілліан, а потім у другій половині зустрічі на 88 хвилині влучним був ізраїльтянин Манор Соломон. У підсумку Фулгем виграв цю зустріч з рахунком 2:0.

Зазначимо, що для Соломона, права на якого належать Шахтарю, це перший гол за Фулгем та в АПЛ.

Додамо, що на даний момент Фулгем з 35 очками в активі посідає сьоме місце в турнірній таблиці Прем’єр-ліги Англії.

Зазначимо, що Вілліан виступав за Шахтар у 2007-2012 роках та став справжньою зіркою донецького клубу.  До Фулгема в Англії бразильський футболіст також захищав кольори інших лондонських команд, а саме Челсі та Арсенала.

Соломон грав за Шахтар з 2019 року, а в 2022 році перейшов до Фулгема на правах оренди.