Георгій ЗОТОВ: «Нам до снаги потрапити в єврокубки»

Переглядів 41
UkrFootball.ua
UkrFootball.ua
0 голосів
Захисник «Металурга» проаналізував перемогу над «Чорноморцем» і розповів, у якому стані команда підходить до матчу із «Шахтарем»

Чи закономірний рахунок у матчі?

— Ми повинні були перемагати у цій грі, що, в підсумку, й зробили. Після того, як рахунок став 2:0 на нашу користь і був вилучений з поля Петро Ковальчук, ми трохи розслабилися, тому й виникли деякі проблеми.

— Чому до вас у перерві не достукався Сергій Ташуєв?

— Головний тренер нас мотивував, говорив, аби не розслаблялися. Та ситуація склалася саме так: подача з кутового, удар… і Окріашвілі добив м’яч. Після цього треба було відсунути гру від своїх воріт, а ми трохи відійшли в оборону. З’явився незрозумілий мандраж. Але, слава Богу, все добре закінчилося.

— У суботу на вас чекає тяжкий матч із «Шахтарем»...

— Найголовніше — сьогоднішня гра. Про наступний матч думаєш уже потім. Тільки зараз починаємо налаштовуватися на «Шахтар».

— Ви знали, що за всю історію протистоянь «Чорноморець» у Донецьку «Металург» ніколи не перемагав?

— Так, знав. Саме перед матчем мені сказали, що в 12 матчах 11 разів вигравав «Металург», ще одного разу була зафіксована нічия. І мені дуже приємно, що ми продовжили цю серію.

— Певне, вам непросто було діяти проти опонентів на фланзі?

— Так. Особливо, коли я перейшов на правий фланг. Там у «Чорноморця» постійно діяли дві людини (Ребенок і Окріашвілі. — Д.Д.) і складно було зорієнтуватися, до кого мені бігти. У принципі, другий гол через це й стався. Я відволікся на одного, дали передачу в край, а потім вийшла подача…

— Окріашвілі та Ребенок були дуже активні…

— У них вибору не було. Одеситам треба було нагнітати напругу біля наших воріт. І я бачив, що у них звідкись бралися додаткові сили. За великим рахунком, «Чорноморець» мене нічим не здивував, але належне їм треба віддати. Вони добре грали вдесятьох.

— Жуніор Мораес сьогодні за забитими м’ячами наздогнав Марко Девича…

— Дуже добре. Будемо й далі забезпечувати його передачами, щоби бразилець забивав.

Партнери по команді якось привітали Мораеса?

— Він — нападник, а значить, повинен забивати м’ячі. Як захисники повинні оборонятися, а центральні півзахисники зобов’язані будувати гру у центрі поля й віддавати передачі…

— Не вважаєте, що перемога над «Чорноморцем» і зміна розстановки сил дозволить вашій команді стрибнути, в підсумку, на п’яте, єврокубкове, місце?

— Ми зробимо все для того, щоб якомога вище піднятися в турнірній таблиці. Думаю, нам до снаги потрапити в єврокубки.

— Олександр Насонов у ін-
терв’ю «УФ» говорив,
що зараз донецький «Металург» повернувся до свого стилю, діючи звично агресивно. Відчуваєте це?

— Згоден із Сашком. Після відновлення чемпіонату в нас якось не склалися дві домашні гри з «Іллічівцем» і «Волинню». Ми діяли не агресивно, не жорстко в обороні. А ось у матчах із «Севастополем» і «Чорноморцем» почали грати щільніше, пресингувати суперника і свою перевагу перетворювати на голи й перемоги.

— Чи вистачить вам двох днів на повне відновлення до матчу із «Шахтарем»?

— Усі перебувають у однакових умовах. «Шахтар» теж, як і ми, має стільки ж часу на відпочинок. Тому не цей фактор стане вирішальним у майбутньому донецькому дербі.

Дмитро ДОЙНІКОВ.