Гол Довбика не допоміг Ромі: як зіграла команда українця в матчі Серії А проти Монци

Переглядів 334
Артем Довбик. Фото: ФК Рома
Рома втратила перемогу над Монцою в матчі сьомого туру Серії А, який завершився з рахунком 1:1. Форвард збірної України Артем Довбик отримав практику перед відрядженням на матчі Ліги націй.

Монца та Рома розписали мирову в матчі сьомого туру Серії А. Команди обмінялися забитими голами після нулів у першій половині зустрічі.

Варто зазначити, що на 15-й хвилині Рома могла повести в рахунку, проте взяття воріт Довбика було скасовано через офсайд.

На 61-й хвилині Довбик забив чистий м'яч, який вивів вперед гостей зі столиці. Швидкий прохід Артема увінчався точним ударом по воротах голкіпера Монци.

Відео забитого м'яча Артема Довбика дивіться в телеграм-каналі Український футбол Онлайн

Проте на 70-й хвилині команда Алессандро Нести знайшла свій шанс, яким скористався Дані Мота, який подарував для Монци нічию з Ромою.

Серія А. 7 тур

Монца – Рома – 1:1

Голи: Мотта, 70 – Довбик, 61.

• 27-річний Довбик перейшов у Рому з іспанської Жирони в серпні, провів у поточному сезоні дев'ять матчів за римлян у всіх турнірах, забив чотири голи і зробив одну результативну передачу.
  • Рома зіграла сім поєдинків, набрала десять очок і посідає дев'яте місце в турнірній таблиці Серії А.
  • У наступному турі команда українця прийме міланський Інтер у неділю, 20 жовтня.