Гол Коноплянки допоміг Краковії розгромити команду Кочергіна: відео шедевру українського хавбека

Переглядів 1343
Євген Чепур Євген Чепур
Євген Коноплянка. Фото: ФК Краковія
У матчі восьмого туру чемпіонату Польщі Краковія на своєму стадіоні приймала Ракув. Зустріч завершилася впевненою перемогою господарів з рахунком 3:0.

На 28-й хвилині український півзахисник господарів Євген Коноплянка красивим обвідним ударом зі штрафного відкрив рахунок у матчі. Цей гол для українського хавбека став першим за Краковію у рамках найвищого дивізіону Польщі.

32-річного Коноплянку було замінено на 74-й хвилині. Ще один українець – Владислав Кочергін, вийшов у стартовому складі Ракува та був замінений на 76-й хвилині.

Коноплянка перейшов до Краковії з донецького Шахтаря у лютому у статусі вільного агента та провів за польський клуб 14 матчів, у яких забив два голи. Договір Євгена з поляками дійсний до літа наступного року.

Наразі Краковія посідає третє місце у турнірній таблиці Екстракляси, набравши 13 очок у восьми матчах. Ракув йде на шостій позиції, маючи у своєму активі 13 очок.