Гол Зінченка допоміг Арсеналу розгромити Баєр: відео забитого м'яча українця у ворота чемпіона Німеччини

Переглядів 4662
Олександр Зінченко. Фото: Google
Арсенал Олександра Зінченка розтрощив леверкузенський Баєр на власному полі. Обидві команди зустрічалися у Лондоні в рамках товариської зустрічі.

Арсенал влаштував яскравий перформанс на очах власної публіки, розгромивши Баєр з рахунком 4:1.

Початок розгрому поклав українець Олександр Зінченко. Вже на восьмій хвилині він влучно приклався з лівої ноги та відправив м'яч у ворота Баєра.

Відео голу можна переглянути за посиланням

На цьому команда Мікеля Артети не зупинилася за ще двічі розписалася у воротах фармацевтів. Одразу після голу Зінченка забитий м'яч записав на рахунок Троссард, а перед перервою Жезус зробив рахунок розгромним.

По перерві Арсенал прибрав Зінченка з поля, випустивши велику групу гравців. В другій 45-хвилинці Арсенал та Баєр обмінялися голами Хаверца, який розписався у воротах колись рідного клубу та Гложека, який не дав команді Хабі Алонсо поїхати з Лондона без забитого гола.