Григорчук знову без перемоги: Чорноморець у меншості програв ФК Олександрія

Переглядів 614
У матчі п'ятого туру української Прем'єр-ліги одеський Чорноморець зустрічався з ФК Олександрія. Поєдинок завершився перемогою олександрійської команди з рахунком 2:1.
  • 290-й матч Олександрії в УПЛ.
  • Безвиграшна серія Чорноморця триває в Чемпіонаті п’ять матчів: дві нічиї та три поразки.
  • Пропускна домашня серія Чорноморця продовжується в УПЛ 11 матчів – 17 голів.
  • Олександрія при Юрію Гурі відсвяткувала десяту вікторію в Чемпіонатах.

У першому таймі за поганої погоди команди не показали змістовної гри. Було багато дрібних порушень, тому темп матчу був невисоким.

На початку другого тайму було видалено голкіпера Чорноморця Дмитра Непогодова. Воротар зіграв рукою за межами штрафного майданчика.

На 71-й хвилині гості відкрили рахунок. Максим Третьяков переправив простріл Вікентія Волошина на дальню штангу, а звідти Денис Мірошниченко влучив у ворота.

За вісім хвилин Чорноморець зрівняв рахунок. Максим Брагару підхопив м'яч і вбив його в кут. Голкіпер Олександрії Олег Білик не зумів урятувати.

На 83-й хвилині Олександрія забила переможний м'яч. Кирило Ковалець замкнув простріл Волошина.

Таким чином, Олександрія здобула перемогу та набрала 10 очок. Команда Юрія Гури посідає четверте місце. Чорноморець досі триває без перемог. Підопічні Романа Григорчука розташувалися на 15-му рядку, маючи у своєму активі два очки.