Інгулець розібрався з Вересом і залишив зону вильоту: друга поспіль перемога Бартуловича та червона Шарая

Переглядів 533
Євген Чепур Євген Чепур
Інгулець проти Вереса. Фото: УПЛ
У матчі 15-го туру УПЛ Інгулець із Петрово на своєму стадіоні обіграв рівненський Верес із рахунком 1:0. Єдиний гол у грі забив Артем Сітало.

Матч 15-го туру чемпіонату України між Інгульцем та рівненським Вересом було прийнято рішення зіграти на стадіоні в Петрово, який перебуває у жахливому стані. Таке розпорядження надійшло від УПЛ.

Господарі поля краще пристосувалися до екстремальних умов, які виражалися в жахливому стані газону місцевої арени, і на 13-й хвилині зусиллями Сітало відкрили рахунок у матчі.

Незважаючи на перевагу у володінні м'ячем (51% на 49%), Верес у першій половині гри не зумів зрівняти рахунок.

У другій половині поєдинку підопічні Юрія Вірта почали діяти активніше, але на 85-й хвилині зустрічі Владислав Шарай отримав другу жовту картку та залишив Верес у меншості.

Це лише сприяло тому, щоб наставник Інгульця Младен Бартулович відсвяткував свою другу перемогу у чемпіонаті України.

Фінальний свисток арбітра зафіксував мінімальну перемогу Інгульця над Вересом.

Після 14-ти зіграних ігор Інгулець із 13 очками займає 12-ту позицію у турнірній таблиці чемпіонату України. Верес після 15 поєдинків йде сьомим з 17 набраними балами.