Інтер Маямі зазнав п'ятої поразки поспіль матч у чемпіонаті MLS: Кривцов провів повний поєдинок

Переглядів 470
Сергій Кривцов. Фото: ФК Інтер Маямі
Український захисник Інтера Маямі Сергій Кривцов провів 90 хвилин ігрового часу у матчі чемпіонату MLS проти Далласа, але не зміг урятувати команду від поразки (0:1).

Інтер Маямі програв Далласу у сьогоднішньому домашньому поєдинку чемпіонату MLS (0:1).

Сергій Кривцов вийшов у стартовому складі господарів на позиції центрального захисника та провів на полі 90 хвилин ігрового часу.

На 27-й хвилині зустрічі переможний гол Далласа забив форвард Хесус Феррейра.

Ця поразка стала для Інтера Маямі п'ятим поспіль у чемпіонаті MLS.

32-річний Кривцов перейшов у Інтер Маямі з донецького Шахтаря у зимове трансферне вікно, провів за американську команду сім матчів і забив один м'яч.

Інтер Маямі зіграв сім поєдинків, набрав шість очок і посідає 12 місце із 15-ти у Східній конференції чемпіонату MLS.