Іспанський клуб, що нещодавно грав у Лізі чемпіонів опустився в третій дивізіон: форвард Динамо не допоміг

Переглядів 2294
Максим Недавній Максим Недавній
4 голоси
Фран Соль. Фото: Google
Іспанська Малага, за яку виступає орендований в Динамо нападник Фран Соль, знову понизилася в класі. Тепер вона буде виступати у третьому дивізіоні.

Малага з наступного сезону гратиме у третій лізі Іспанії, оскільки в 41-му турі на виїзді зазнала поразки від Алавеса з рахунком 2:1. За тур до завершення чемпіонату Малага посідає 19-е місце в Сегунді з 43-ма набраними очками, і не має теоретичних шансів на виживання.

Не зміг допомогти Малазі форвард Фран Соль, якого Динамо віддало «анчоусам» у оренду. 31-річний нападник відіграв у чемпіонаті 32 матчі, оформивши всього три голи та один асист.

Ще 10 років тому (сезон 2012/13) Малага грала в чвертьфінальному поєдинку Ліги Чемпіонів з Борусією і була за крок до півфіналу. Демікелес, Роке Санта Круз, Іско, Хоакін під керівництвом чілійського фахівця Мануеля Пеллегріні до 90-ої хвилини перемагали 2:1, але в компенсований арбітром час пропустили два голи від дортмундців (перший матч 0:0) і вибули з турніру.