Хавбек збірної України забив гол, вийшовши на заміну: команда обнулила його старання, програвши у кінці матчу

Переглядів 3353
Кочергін із партнерами святкують гол. Фото: Google
Півзахисник збірної України та Ракува Владислав Кочергін відзначився забитим голом у матчі четвертого туру чемпіонату Польщі проти П'яста Глівіце (1:2).

У п'ятницю, 11 серпня, П'яст Глівіце вдома переміг Ракув в рамках четвертого туру Екстракляси.

Півзахисник збірної України Владислав Кочергін розпочав гру в запасі та з'явився на полі на 61-й хвилині поєдинку та вже за дві хвилини отримав попередження.

На 72-й хвилині матчу П'яст повів у рахунку після того, як Патрик Дзічек реалізував пенальті.

Через дев'ять хвилин рахунок зрівняв Кочергін, який влучно пробив з меж штрафного майданчику в дальній кут воріт.

Відео голу Кочергіна у матчі П'яст Глівіце – Ракув ви можете подивитися у телеграм-каналі FanDay

Проте вже під завісу матчу Зоран Арсенич вразив власні ворота та приніс перемогу супернику.

Екстракляса. Четвертий тур

П'яст Глівіце – Ракув – 2:1 (0:0)

Голи: Дзічек, 72 (пенальті), Арсенич, 90+4 (автогол) – Кочергін, 81.

• Наразі чинний чемпіон Польщі Ракув йде на восьмому місці та має у власному активі чотири очки.
  • У нинішньому сезоні Кочергін провів дев'ять матчів та забив три голи за Ракув.
  • Наступний поєдинок команда українського хавбека зіграє у третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів проти кіпрського Аріса (15.08). Перший матч цих команд завершився з рахунком 2:1 на користь Ракува.