Хет-трик Роналду та дубль Мане: тактика екс-коуча Шахтаря допомогла Аль-Насру здобути розгромну перемогу

Переглядів 2839
Роналду та Мане святкують гол. Фото: Google
Голи Кріштіану Роналду та Садіо Мане своїми голами принесли аравійському Аль-Насру впевнену вікторію у виїзному поєдинку проти Аль-Фатеха.

У матчі третього туру Саудівської Про-ліги Аль-Наср екс-наставника Шахтаря Луїша Каштру на виїзді розгромив із рахунком 5:0 Аль-Фатех.

На 25 хвилині рахунок відкрив сенегальський форвард Садіо Мане, скориставшись класною передачею від знаменитого португальця Роналду.

Потім на 38 хвилині вже Кріштіану відзначився голом, подвоївши перевагу своєї команди.

У другому таймі ще три рази Аль-Наср забивав. Роналду оформив хет-трик, а Мане зробив дубль.

Саудівська Про-ліга. Третій тур. 25 серпня

Аль-Фатех – Аль-Наср – 0:5

Голи: Мане, 27, 81, Роналду, 38, 55, 90+6.

• Це була перша перемога Аль-Насра в цьому сезоні.
  • У турнірній таблиці Саудівської Про-ліги команда Каштру посідає десяте місце, маючи в активі три очки.