Холанд допоміг Аустрії перемогти Шахтар у першому матчі «гірників» без Мудрика: відео усіх голів матчу

Переглядів 1739
Євген Чепур Євген Чепур
Шахтар проти Аустрії. Фото: Google
Донецький Шахтар розпочав свою підготовку до другого кола Української Прем'єр-ліги матчем проти австрійської Аустрії. «Гірники» програли з рахунком 1:2.

Шахтар у рамках підготовки до другої частини сезону провыв перший спаринг на зборі в Туреччині. Суперником була віденська Аустрія.

Склад Шахтаря на матч із Аустрією: Шевченко, Гочолеішвілі, Козік, Фарина, Михайліченко, Джурасек, Назарина, Очеретько, Тотовицький, Борячук, Кулаков.

Запасні: Трубін, Бондар, Матвієнко, Конопля, Степаненко, Зубков, Криськів, Топалов, Бондаренко, Петряк, Сікан.

Відзначимо, що сьогодні вперше у оранжево-чорній формі на поле вийшов новачок донецького клубу Гочолеішвілі. Також Шахтар провів перший поєдинок без Михайла Мудрика, якого продав до Челсі.

У періші хвилини матчу Шахтар виглядав краще суперника, але забили саме австрійці. У Холанда вийшов фантастичний удар з-за меж штрафного майданчику, який не зумів парирувати Шевченко.

Перша половина зустрічі завершилася на користь Аустрії, а у другому таймі Шахтар повністю змінив склад.

На 72-й хвилині матчу Коп забив другий гол для австрійців, але вже через чотири хвилини Бондаренко реалізував пенальті та відіграв один м’яч.

Під завісу матчу Сікан мав можливість вирвати нічию для донецького клубу, але не влучив у ворота.

Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу Аустрії над Шахтарем з рахунком 2:1.

Відео голів матчу Шахтар – Аустрія можна подивитися у телеграм-каналі Fanday.net за посиланням

Шахтар після першої частини сезону посідає друге місце у турнірній таблиці УПЛ. «Гірники» мають у своєму активі 30 очок і на п'ять пунктів відстають від лідера Дніпра-1, але при цьому мають гру в запасі.

Друга частина чемпіонату України відновиться на початку березня.