Клейтон Шав'єр зіграв за Металіст 1925 року: відео огляд матчу харків’ян з грузинським клубом

Переглядів 3880
Євген Чепур Євген Чепур
Клейтон Шав'єр. Фото: Металіст
Клейтон Шав'єр, що виступає на позиції півзахисника та раніше грав за Металіст, дебютував у складі іншої харківської команди, Металіста 1925.

Клейтон Шав'єр вийшов на заміну у перерві контрольного матчу між Металістом 1925 та грузинським Колхеті-1913. Спаринг відбувся у рамках навчально-тренувальних зборів харків'ян у Туреччині та завершився внічию (1:1).

Єдиний гол у складі Металіста 1925 на 18-й хвилині забив Ігор Ногейро, який є вихованцем бразильської академії Шав'єра.

Клейтон мав шанс забити в другому таймі, але не реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером грузинської команди. Бразилець грав у футболці із номером 79.

39-річний Клейтон виступав у складі Металіста з 2010 по 2014 рік. Бразилець завершив професійну ігрову кар'єру чотири роки тому.

Металіст 1925 року очолює тренерський тандем Олега Голодюка та Едмара, який був партнером Шав'єра з Металісту.