Кочергін допоміг Ракуву наблизитись до чемпіонства: українець відзначився ювілейним голом у Екстраклясі

Переглядів 1045
Владислав Кочергін. Фото: ФК Ракув
Владислав Кочергін допоміг Ракуву розтрощити Лехію у матчі 30 туру польської Екстракляси, наблизившись ще на один крок до чемпіонства.

Український півзахисник Ракува Владислав Кочергін у матчі з Лехією вийшов у стартовому складі та відзначився результативною дією. На 76 хвилині хавбек відправив м'яч у ворота гостей, зробивши рахунок 2:0. Через дві хвилини Кочергін був замінений.

У поточному сезоні 26-річний українець у складі Ракува провів 40 матчів у всіх турнірах, у яких забив 10 м'ячів і зробив два асисти. Це найкращий показник серед усіх українців, які виступають у Польщі.

За чотири тури до кінця сезону Ракув випереджає Легію Ігоря Харатіна на одинадцять очок. Наступний тиждень може принести команді Кочергіна золотий дубль.

7 травня команда з Ченстохови зіграє на виїзді з Короною. Якщо Ракув зможе здобути перемогу, то достроково стане чемпіоном Польщі. Двома днями раніше команда українця зіграє у фіналі Кубка Польщі з Легією.