Кочергін зробив гольову передачу та допоміг Ракуву уникнути поразки: відео асисту українського хавбека

Переглядів 255
Євген Чепур Євген Чепур
Владислав Кочергін. Фото: Ракув
Український півзахисник Ракува Владислав Кочергін зробив результативну передачу на шведського хавбека Густава Берггрена у вчорашньому домашньому матчі проти Заглембе (1:1).

Владислав Кочергін зробив гольову передачу на Густава Берггрена на 76-й хвилині вчорашнього матчу 34-го туру чемпіонату Польщі, в якому Ракув зіграв унічию із Заглембе (1:1). Цей м'яч дозволив господарям уникнути поразки.

Український хавбек вийшов у стартовому складі Ракува і провів на полі 81 хвилину ігрового часу, після чого був замінений на Шимона Чижа.

27-річний Кочергін перейшов у Ракув із луганської Зорі в березні минулого року в статусі вільного агента. У поточному сезоні хавбек зіграв 45 матчів у всіх турнірах, забив 12 голів і зробив чотири результативні передачі.