Колишній гравець Динамо став чемпіоном европейської країи: українець взяв золото з колишнім клубом Вернидуба

Переглядів 662
Євген Чепур Євген Чепур
Максим Коваль. Фото: ФК Шериф
Сьогодні, 20 травня, Шериф удома обіграв Мілсамі (4:0) у матчі заключного туру чемпіонату Молдови і став чемпіоном сезону 2022/23. Команда в 21-й раз виграла цей титул.

Шериф завдяки домашній перемозі над Мілсамі в останньому турі чемпіонату Молдови зміг оформити чемпіонство.

Шерифу для виграшу титулу було достатньо зіграти внічию, проте команда зіграла на перемогу і не залишила жодних шансів своєму найближчому переслідувачу Петрокубу наздогнати себе.

У першому таймі Шериф уже тричі зміг розписатися у воротах суперника. Забивали: Амін Талаль (18-та хвилина), Мухамед Діоп (31-ша хвилина) і Абдул Тапсоба (43-тя хвилина).

У другій половині поєдинку остаточно добив Тамбеду Бубакар. Він забив свій м'яч на 64-й хвилині зустрічі.

Таким чином, 4:0. Шериф підняв над собою 21-й титул чемпіона Молдови. Перший чемпіонський титул було завойовано в сезоні 2000/01.

Нагадаємо, що ворота Шерифа захищає український ексголкіпер Динамо Максим Коваль. Також варто зазначити, що цей клуб близький для нинішнього наставника Кривбасу Юрія Вернидуба. Він очолював Шериф із 2020 по 2022 рр.