«Коноплянка був рушійною силою»: тренер Краковії оцінив рятівний гол українця

Переглядів 1107
Євген Коноплянка. Фото: ФК Краковія.
Головний тренер Краковії Яцек Зелінські прокоментував гру українського вінгера Євгена Коноплянки у матчі з клубом Медзь (1:1) у 30-му турі чемпіонату Польщі.

Наставник Краковії Яцек Зелінські залишився задоволеним діями Євгена Коноплянки у грі проти Медзі у першості Польщі.

Українець у цій грі вийшов на заміну одразу після перерви та допоміг команді зрівняти рахунок на 69-й хвилині.

«Коноплянка був рушійною силою дій. Він досвідчений футболіст, який знає, на що від нього чекають, знає, наскільки він вагою. Його навички набагато вищі від середнього, але він не завжди їх використовує. Сподіваюся, українець допомагатиме нам ще більше», – цитує слова тренера Dziennik Polski.

Зазначимо, що Коноплянка у поточному сезоні провів за Краковію 24 матчі у всіх турнірах, у яких забив чотири голи та віддав дві результативні передачі.

Команда 33-річного вінгера займає сьоме місце у турнірній таблиці після 30 зіграних турів.