«Коноплянка має дати команді набагато більше»: польська преса незадоволена грою українця у програному матчі Краковії

Переглядів 525
Євген Коноплянка. Фото: ФК Краковія
Краковія з українським півзахисником Євгеном Коноплянкою не змогла уникнути поразки Погоні у матчі 27-го туру польської Екстракляси. Зустріч завершилась з рахунком 2:3.

Наставник Краковії Яцек Зеліньськи випустив Коноплянку в основі. 33-річний вінгер збірної України отримав 67 хвилин ігрового часу.

Польське видання Dziennik Polski проаналізувало дії Коноплянки у матчі проти Погоні, виставивши низький бал – 4.0.

«Середній, дуже середній. Коноплянка мало допомагав, хоча, особливо до перерви, намагався розпочинати атаки, використовуючи далекі передачі. Однак він не бив по воротах, не те, що ми очікуємо від цього футболіста. Він не дограв матч і був замінений. Він має дати команді набагато більше».

У нинішньому сезоні Коноплянка провів за Краковію 21 матч у всіх турнірах, у яких забив три м'ячі та зробив два асисти.

Після 27 зіграних матчів Краковія посідає дев'яте місце у турнірній таблиці чемпіонату Польщі.

15 квітня команда Коноплянки зіграє проти Радом'яка, тренером якого є колишній півзахисник донецького Шахтаря Маріуш Левандовськи.