Коноплянка забив гол у Кубку Польщі: взяття воріт українець відсвяткував поцілунком

Переглядів 1553
Євген Коноплянка. Фото: Google
Українець Євген Коноплянка забив за Краковію у поєдинку Кубка Польщі. Український плеймейкер реалізував одинадцятиметровий у першому таймі поєдинку.

19-го жовтня у матчі 1/32 фіналу Кубка Польщі Краковія українця Євгенія Коноплянки зустрілася з Ресовією із Жешува.

Перший тайм завершився перемогою Краковії з рахунком 3:2. Цікаво, що гол у роздягальню суперника забив саме Коноплянка. Вже у компенсований час Євген підійшов пробивати пенальті. Воротар вгадав кут, але м'яч влетів у ворота. Коноплянка побіг святкувати гол до камери, яку зрештою він поцілував. Таким чином українець допоміг своїй команді виграти перший тайм. Але в другій половині поєдинку більш успішною була Ресовія, яка двічі забила та перемогла 4:3. Як підсумок, далі пройшов колектив із Жешува.

Коноплянка зіграв у цьому матчі 76 хвилин, після чого його замінили. До речі, Ресовія четвертий м'яч забила, коли Євген сидів на лаві запасних.

Гол у виконанні Коноплянки дивіться тут.

Для Коноплянки це була вже третя результативна дія цього сезону. Тепер в українця в активі два голи та один асист у матчах за Краковію.

Зазначимо, що у чемпіонаті Польщі Краковія із 18 очками в активі йде на восьмому місці.