Костишин почав забивати у США: відео прем'єрного голу українця в USL

Переглядів 580
Денис Костишин. Фото ФК Эль-Пасо Локомотив
Денис Костишин відзначився дебютним голом у футболці Ель-Пасо в програному матчі третього туру західної конференції USL Детройту (1:3).

25-річний українець на 17-й хвилині зустрічі красивим і точним ударом головою замкнув подачу з правого флангу, проте це не допомогло Ель-Пасо уникнути поразки від Детройта.

Син відомого українського футболіста та тренера Руслана Костишина провів на полі 71 хвилину на полі. Після переїзду до США Костишин-джуніор з'являвся у трьох поєдинках Ель-Пасо на старті сезону.

Зазначимо, що українець перейшов в Ель-Пасо з ФК Олександрія вільним агентом під час зимового міжсезоння.

За свою нову команду він поки провів три матчі, а цей гол став його першою результативною дією після переїзду в Америку. Ель-Пасо за підсумками трьох зіграних поєдинків у чемпіонаті зараз посідає останнє місце з нулем у графі набраних очок.