Коваленко дебютував за Емполі в матчі з Ювентусом: статистичні портали винесли вердикт першій грі українця

Переглядів 7816
Віктор Коваленко. Фото: Емполі
Емполі, у складі якого виступає український півзахисник Віктор Коваленко, зіграв матч Серії А проти Ювентуса. Поєдинок закінчився перемогою туринців.

У неділю, третього вересня, Емполі на своєму полі прийняв туринський Ювентус у матчі третього туру італійської Серії А. Гра закінчилася мінімальною перемогою гостей із рахунком 2:0.

Віктор Коваленко почав поєдинок на лаві запасних, проте все ж таки дебютував за нову команду, вийшовши замість Развана Маріна на 73-й хвилині.

Долю цього матчу вирішив гол капітана Ювентуса бразильця Даніло на 24-й хвилині першого тайму.

На 39-й хвилині у ворота Емполі був призначений пенальті, проте Душан Влахович не зумів його реалізувати.

Федеріко К'єза закріпив успіх команди Масімілліано Аллегрі, забивши м'яч на 83-й хвилині.

Портал SofaScore поставив Коваленку оцінку 6.4. Інший статистичний портал, WhoScored, оцінив гру українця у 6.0 балів.

Серія А. Третій Тур.

Емполі – Ювентус – 0:2 (0:1)

Голи: Даніло (24'), К'єза (83')

• За підсумками цього туру Емполі так і залишився на останньому, 20 місці з нулем зароблених очок.
  • Ювентус піднявся на третю сходинку – у туринців сім балів.
  • У наступному матчі команда Коваленка зустрінеться на виїзді з Ромою. Гра запланована на 17 вересня.
  • Підопічні Аллегрі проведуть домашній матч з Лаціо 16 вересня.