«Кожен бажає грати за збірну»: автор одного з голів у ворота Аполлона Рубчинський висловився після гри

Переглядів 358
Євген Чепур Євген Чепур
Валентин Рубчинський. Фото: Google
Півзахисник Дніпра-1 Валентин Рубчинський прокоментував перемогу своєї команди у матчі другого туру групового етапу Ліги конференцій проти кіпрського Аполлона (3:1).

Хавбек Дніпра-1 Рубчинський сказав, що у першому таймі вся команда зіграла добре, а перший гол надав сил.

«Вважаю, що вся команда добре зіграла, особливо у першому таймі. Вийшло забити три м’ячі, а у свої ворота не пропустити жодного. Потім вже грали більше за рахунком, але, в цілому, вважаю, провели добру гру.

Перший гол надав додаткових сил. Після цього суперник розкрився, а ми отримали вільні зони та скористалися ними».

Також Рубчинський зізнався, що мріє про виклик до національної збірної України.

«Ми налаштовувалися на хорошого суперника, діючого чемпіона своєї країни. Знали, що буде важко. Добре, що вийшло саме так.

Можливий виклик до збірної? Звичайно, кожний гравець бажає грати за збірну своєї країни. Але є так, як складається. Буду працювати далі та доводити, що гідний отримати шанс», — наводить слова Рубчинського прес-служба дніпрян.

20-річний гравець у нинішньому сезоні провів за Дніпро-1 у всіх турнірах шість матчів, забив два гола та віддав одну результативну передачу.