Кривбас підписав новий контракт з колишнім захисником Дніпра

Переглядів 488
Аватар Павло Клименко Павло Клименко
1 голос
Кривбас підписав новий контракт з колишнім захисником Дніпра
Дмитро Семенов. Фото: ФК Кривбас
Криворізький Кривбас продовжив чинну угоду з 22-річним захисником Дмитром Семеновим. Нова трудова угода з футболыстом діятиме ще два сезони.

Кривбас оголосив про підписання нової угоди із Семеновим, футболіст залишиться у Кривому Розі ще як мінімум до літа 2024 року.

«Ми з Кривбасом разом виходили до української Прем'єр-ліги. Тож я довго не думав. Чого ж не вистачає для позитивних результатів? Напевно, треба більше працювати, і все буде в нас добре», – сказав Семенов в інтерв'ю клубній пресслужбі.

Захисник став гравцем Кривбасу влітку 2021 року. Портал Transfermarkt оцінює Семенова у 150 тисяч євро.

Семенов є вихованцем Дніпра, у складі якого провів один поєдинок. Також у резюме 22-річного захисника числяться Кремінь, МФК Миколаїв та другий склад Олександрії.

У поточному сезоні УПЛ Семенов зіграв за червоно-білих шысть матчів: 470 хвилин на полі, два попередження у пасиві.

На даний момент Кривбас займає 15-е місце в турнірній таблиці, набравши три очки у шести матчах.

 

Реклама
1000000 грн за депозит
9.6
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 15 від 18.01.2022
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри