Кривбас у меншості втратив перемогу над ФК Львів: у матчі було два пенальті

Переглядів 580
У суботу, 18 березня, у поєдинку 18-го туру української Прем'єр-ліги ФК Львів на своєму стадіоні приймав Кривбас. Матч завершився внічию з рахунком 2:2.
  • Кривбас пропустив 500-й гостьовий м'яч в УПЛ.
  • Перервався безнічийний серіал Кривбасу, який тривав в УПЛ 11 матчів: 6 перемог та 5 поразок.
  • Підопічні з різних команд Олега Дулуба 20-й раз в УПЛ зіграли внічию.

Кривбас вийшов уперед на 20-й хвилині. Дитятьєв штовхнув у спину Устименка у штрафному майданчику і арбітр вказав на крапку. Капіч зумів переграти Рибку - голкіпер дотягнувся до м'яча і переправив його в штангу, від неї сфера влучила в спину воротар і потім у ворота.

На 42-й хвилині Татарков отримав другу жовту картку та залишив Кривбас у меншості на другу половину гри.

У середині другого тайму арбітр поставив пенальті вже у ворота Кривбасу. Пробивати пішов Бугай, але він не зумів переграти голкіпера, а ось на добиванні Богунов таки відправив м'яч у сітку.

За чотири хвилини Кривбасу вдалося знову вийти вперед. З лівого флангу Хомченовський подав на Капіча, а той одразу ж пробив у дальній кут воріт Львова – 1:2.

На 87-й хвилині після подачі з правого флангу Сарнавський невдало перевів м'яч на ногу Бєляєва, який пробив під праву штангу.