Кривбас забив перші голи в сезоні: команда Вернидуба зіграла внічию з Зорею

Переглядів 888
У матчі п'ятого туру української Прем'єр-ліги луганська Зоря зустрічалася із криворізьким Кривбасом. Поєдинок завершився внічию з рахунком 2:2.
  • Зоря в УПЛ утримує клубну рекордну гольову серію, яка триває 22 матчі – 49 м’ячів.
  • Безгольовий серіал Кривбасу УПЛ перервався на 333 хвилині.
  • Гравець Кривбасу Віталій Вернидуб, Дмитро Хомченовський у минулому Чемпіонаті виступали саме за Зорю.
  • Головний тренер Кривбасу Юрій Вернидуб очолює список тренерів-гвардійців Зорі в УПЛ – 220 матчів.

Команди активно розпочали зустріч і вже на десятій хвилині рахунок було відкрито. Арбітр призначив пенальті і форвард Кривбасу Хобленко влучним ударом вразив метою Через сім хвилин Зоря зуміла відігратися завдяки точному удару Кирюханцева.

На 28-й хвилині Зоря вийшла вперед. Кирюханцев перекинув воротаря та оформив дубль у цьому матчі.

На 58-й хвилині луганська команда могла збільшити відрив у рахунку, але Русин пробив головою трохи неточно. А за вісім хвилин Кривбас використав свій момент. Задерака з флангу проскочив двох захисників, чи то пробив, чи то прострелив. Мацапура вибив не дуже вдало, і Назар Волошин на добиванні переправляє у порожні ворота.

Наприкінці матчу Зоря знову могла забити, але той же Русин пробив у воротаря.

Луганська команда посідає третє місце у турнірній таблиці, набравши 10 очок. Кривбас залишився на останньому, 16-му рядку, маючи у своєму активі два очки.