Кривдники України залишилися за бортом: Англія та США вийшли у плей-офф Чемпіонату світу

Переглядів 2729
Філ Фоден. Фото: ФІФА
Збірні Англії та США перемогли двох кривдників України. Англійці у британському дербі обіграли Уельс (3:0), який переміг нашу збірну у плей-офф, а північно-американська збірна обіграла Іран (1:0), який є помічником терористів.

США від початку цього поєдинку діяли гостріше своїх суперників. Особливо у цій зустрічі вирізнявся Крістіан Пулішич.

Перший справді небезпечний момент біля воріт іранців закінчився взяттям воріт. На 38-й хвилині після навісу у штрафний майданчик Дест зіграв головою, перенаправивши м'яч вниз і Пулішич блискуче зорієнтувався і відправив сферу в сітку воріт.

Відео голу Пулішича у ворота збірної Ірану доступне у телеграм-каналі Fanday.net.

Команди більше не забивали та завершили гру з рахунком 1:0 на користь США.

Проте збірна Англії забила аж три м’ячі своєму принциповому опоненту Уельсу.

Усі голи у цьому поєдинку команди залишили на другий тайм. На 50-й хвилині Рашфорд розкішним штрафним з лінії штрафного майданчика обвів стінку і відправив сферу точно в ціль.

Через дві хвилини англійці подвоїли свою перевагу завдяки безглуздій грі захисників Уельсу. Харрі Кейн зумів прокинути м'яч на Філа Фодена, який не став довго думати і відправив м'яч у лівий кут воріт.

На 68-й хвилині Рашфорд здійснив сольний прохід, який закінчився ударом з-за меж штрафного майданчика та дублем на його рахунку.

Відео голі Англії у ворота збірної Уельсу доступне у телеграм-каналі Fanday.net.

Нагадаємо, збірна України програла у фіналі плей-офф відбору ЧС-2022 збірної Уельсу і залишилася за бортом чемпіонату світу у Катарі.

Варто зазначити, саме Іран постачає росії дрони-камікадзе, які прилітали в різні міста України.