Легіонер Шахтаря забив перший гол після переїзду в Україну: в клубі розповіли про його подальшу долю

Переглядів 1226
Олександр Калінін Олександр Калінін
Хусрав Тоіров, фото: ФК Шахтар
В п’ятницю Шахтар U-19 розгромив однолітків з Інгульця з рахунком 3:0. Другий м’яч «гірників» в активі Хусрава Тоірова, який відзначився вперше після переходу до донецького клубу.

В матчі 26-го туру юнацького чемпіонату Шахтар легко розібрався з Інгульцем, забивши в першому таймі і додавши ще два голи у другій половині зустрічі.

Дебютне взяття воріт записав на свій рахунок таджицький вінгер донецької команди Хусрав Тоіров. Головний тренер Шахтаря U-19 Оскар Ратулутра відреагував на успіх 18-річного футболіста в інтерв’ю клубній пресслужбі.

«Ми дуже задоволені, думаю, сам гравець теж. Він прийшов до нас за практикою, для нього важливо відчути особливість українського футболу. Я вважаю, що на початковому етапі матчі за юнацький склад мають йому допомогти з адаптацією, а далі все залежатиме лише від нього».

Тоіров перейшов до «гірників» минулої зими і з того часу провів лише три хвилини за основну команду (2:0 зі Львовом). За юнаків він зіграв у шести поєдинках.