Лунін може гордитися: українець провів сухий матч за Реал – клуб впевнено стартував у Ла Лізі

Переглядів 1259
Андрій Лунін проти Атлетіка. Фото: Getty Images
Мадридський Реал успішно почав новий сезон у Ла Лізі, обігравши свого історичного суперника Атлетік. Український воротар Андрій Лунін провів сухий матч.

У суботу, 12 серпня, Реал Мадрид, у складі якого виступає Андрій Лунін, зіграв свій офіційний матч сезон – на виїзді проти Атлетіка Більбао у Ла Лізі.

Мадридський клуб здобув впевнену перемогу із рахунком 2:0 завдяки голам Родріго Гоеса (28 хвилина) та новачка команди Джуда Беллінгема (36 хвилина) у першому таймі.

Голкіпер збірної України Лунін розпочав новий сезон з сухого матчу (п'ятого у мадридському гранді), не пропустивши жодного м'яча і зробивши один сейв.

• Реал та Атлетік – одні з трьох іспанських клубів, які ніколи не вилітали із першого дивізіону. Тому ця гра носить статус «Ель Класіко».
  • Наступний матч мадридці проведуть 19 серпня на виїзді проти Альмерії в рамках другого туру Ла Ліги. Початок о 20:30.
  • Контракт Луніна з Реалом розрахований до 30 червня 2024 року.
  • Портал Transfermarkt оцінює вартість 24-річного голкіпера в п’ять мільйонів євро.