Лунін серед найкращих в півфіналі Клубного ЧС: стала відома оцінка українця в маті проти Аль-Ахлі

Переглядів 1656
Андрій Лунін. Фото: Реал Мадрид
Український голкіпер мадридського Реала Андрій Лунін отримав високу оцінку за свої дії у вчорашньому матчі 1/2 фіналу клубного чемпіонату світу проти єгипетського Аль-Ахлі.

Андрій Лунін вийшов у стартовому складі мадридського Реала на вчорашній матч 1/2 фіналу клубного чемпіонату світу проти Аль-Ахлі з Єгипту (4:1).

Нагадаємо, що основний голкіпер «королівського клубу» Тібо Куртуа отримав травму і не полетів із командою до Марокко, де проходить престижний турнір.

Лунін провів на полі 90 хвилин ігрового часу, пропустив гол із пенальті та отримав оцінку 7,4 від статистичного порталу Sofascore за свої дії у вчорашньому поєдинку.

Вищий бал заслужили лише два гравці стартового складу Реала - Федеріко Вальверде (7,8) і Родріго (7,7).

Оцінки 7,8 отримав також Серхіо Аррібас, який забив переможний гол, але він вийшов на заміну лише на 90-й хвилині зустрічі і був на полі лише у компенсований час.

Лунін здійснив чотири сейви у матчі з Аль-Ахлі. Точність передач українського голкіпера становила 92%.

23-річний Лунін провів цього сезону дев'ять матчів, у яких пропустив шість голів.

Реал вийшов у фінал клубного чемпіонату світу, в якому зіграє проти Аль-Хіляля із Саудівської Аравії. Поєдинок відбудеться у суботу, 11 лютого.