Лунін відстояв на нуль у розгромному матчі Реалу: українець отримав одну з найкращих оцінок за гру

Переглядів 917
Андрій Лунін. Фото: ФК Реал
У поєдинку десятого туру чемпіонату Іспанії Ельче на своєму полі приймав мадридський Реал. Матч завершився впевненою перемогою гостей з рахунком 3:0.

Травма основного голкіпера Реала Тібо Куртуа дозволила українському воротареві Андрію Луніну знову вийти у стартовому складі мадридської команди.

Реал забив перший гол у цій зустрічі ще на шостій хвилині, але арбітр відмінив гол Бензема після перегляду ВАР. Через п'ять хвилин Вальверде відкрив рахунок у матчі.

На 75-й хвилині Бензема таки вдалося забити м'яч, перегравши голкіпера влучним ударом у лівий нижній кут воріт, а наприкінці зустрічі Асенсіо зробив рахунок 3:0 на користь Реала.

Авторитетний статистичний портал SofaScore виставив оцінки гравцям. Голкіпер Реала Андрій Лунін отримав 7.7 бала. Вище оцінка лише в одного гравця – нападаючого мадридської команди Родріго (8.0 бала).

У поточному сезоні 23-річний Лунін у складі Реала провів шість матчів у всіх турнірах, у яких пропустив чотири м'ячі та два рази зіграв на нуль.

На даний момент Реал посідає перше місце у турнірній таблиці Ла Ліги, набравши 28 очок у десяти матчах.