Лунін зіграв повністю матч за Реал: «галактікос» після двох пропущених м’ячів зробили камбек у спарингу з Міланом

Переглядів 1049
Лунін, Вінісіус і Родріго. Колаж: УФ
У рамках передсезонного турне в американському Лос-Анджелесі відбувся поєдинок між мадридським Реалом Андрія Луніна та італійським Міланом.

У ніч на 24 липня відбувся контрольний матч між мадридським Реалом та італійським Міланом. Яскравий спаринг завершився із рахунком 3:2 на користь «галактікос». Український воротар «королівського клубу» Андрій Лунін відіграв повністю зустріч.

Першу половину поєдинку виграли «россонері», завдяки голам Фікайо Томорі та Луки Ромеро.

Але в другому таймі Реалу вдалося у красивому стилі камбекнути. Спочатку за три хвилини оформив дубль Федеріко Вальверде, а потім на 84 хвилині Вінісіус Жуніор своїм точним ударом приніс мадридцям вікторію.

Таким чином, Лунін хоч і пропустив два м’ячі у першій половині зустрічі, все-таки його Реал здобув вольову перемогу з рахунком 3:2.

Контрольний матч

Реал Мадрид – Мілан – 3:2

Голи: Вальверде, 57, 59, Вінісуіс, 84 - Томорі, 25, Ромером, 42.

• У минулому сезоні Андрій зіграв за Реал 12 матчів, пропустивши 13 м’ячів та чотири рази залишивши свої ворота у недоторканості.
  • У сезоні 2022/2023 з мадридською командою український воротар виграв Кубок Іспанії та Клубний чемпіонат світу.