«Люблять розумних футболістів»: Моралес та Скічко назвали гравців з УПЛ, які можуть заграти у Жироні

Переглядів 460
Артем Жилінський Артем Жилінський
2 голоси
«Люблять розумних футболістів»: Моралес та Скічко назвали гравців з УПЛ, які можуть заграти у Жироні
Віталій Буяльський. Фото: Динамо Київ
Коментатор «MEGOGO» Вадим Скічко та відомий журналіст Роберто Моралес навали українських футболістів, які б могли проявити себе в європейських чемпіонатах.

Роберто Моралес вважає, що в Україні є багато футболістів, які повинні спробувати себе в сильніших чемпіонатах.

«Насправді дуже багато є футболістів в Україні, яким варто спробувати: Судаков, Бондаренко, Матвієнко. Вважаю, що Шапаренко давно вже готовий до хорошого чемпіонату».

Також Моралес окремо пройшовся по центральним захисникам Динамо. На думку експерта, Сирота може зарекомендувати себе в Європі.

«Зараз багато хто критикує центральних захисників Динамо за минулий сезон. Але треба говорити також про те, що деякі з них, той самий Сирота, за певних обставин десь в іншому чемпіонаті міг би заграти. Трапляється, що коли команда на спаді, то й футболіст виглядає погано. Але якщо ти потрапляєш до команди, яка, наприклад, не є топом, то дуже до речі».

Вадим Скічко вірить у Буяльського, адже у Жироні цінують такого плану гравців.

«Це питання чисто фантазійне, тож відповім, що Віталій Буяльський. У Жироні люблять розумних та універсальних футболістів», — сказали експерти в інтерв’ю для FanDay.net.

  • 20-річний Судаков у минулому сезоні провів 39 матчів за Шахтар в усіх турнірах: п'ять голів та 11 результативних передач.
  • Артем Бондаренко провів цього сезону 38 матчів за Шахтар, у яких відзначився десятьма голами і шістьма асистами.
  • У нинішньому сезоні у всіх турнірах за донецьку команду Матвієнко провів 36 матчів, забив два голи та віддав чотири результативні передачі.
  • Загалом у сезоні 2022/2023 Шапаренко зіграв за Динамо 12 матчів, у яких він записав до свого активу дві результативні передачі.
  • У минулому сезоні Сирота провів 28 матчів за біло-синіх в усіх турнірах, в яких забив один гол.
  • 30-річний Буяльський провів цього сезону 36 матчів у всіх турнірах, забив 13 голів і зробив десять результативних передач.