Максим СТАРЦЕВ: «Дніпро» гідний чемпіонства»

Переглядів 36
UkrFootball.ua
UkrFootball.ua
0 голосів
Найкращий гравець у складі «Металурга» поділився враженнями про матч у Дніпропетровську

— Тяжка вийшла гра, — зітхає в мікс-зоні воротар «Металурга» Максим Старцев. — Результатом ми, звичайно, не задоволені, тому що розраховували на очки. «Дніпро» — дуже сильна команда. Ми ж, у свою чергу, намагалися робити все, що від нас залежить… Були в нас і нагоди, щоби реалізувати бодай один момент, але, як бачите, нічого особливого із цього не вийшло. Що тут додати: «Дніпро» в звітному матчі переміг заслужено. А у цілому, навіть попри зливу, тяжкий стан газону, думаю, глядачі побачили хороший матч як з нашого боку, так і з боку суперника.

— Такі протистояння — це зав­жди додатковий настрій і мотивація, чи не так?

— Зрозуміло, в команд багата історія зустрічей між собою, тож це додавало певної інтриги нашому протистоянню. Але турнірні завдання в нас усе ж різні. Чудово розуміючи, хто нам протистоїть, ми налаштовувалися й грали на результат. Хотіли взяти очки, але не судилося…

— У роздягальні після такого матчу, мабуть, стояла тиша…

— Не сказав би. Нам треба вирішувати ті завдання, які перед нами стоять. Закінчити сезон на мажорній ноті — зберегти прописку в прем’єр-лізі. Отож усі побажали один одному удачі. Але гра з «Дніпром» — уже історія. Тепер будемо готуватися до поєдинку з «Говерлою», в якому зробимо все від нас залежне, щоби здобути перемогу.

— По сьогоднішній грі ваша команда аж ніяк не нагадувала колектив-аутсайдер ліги…

— Нам багато про це говорять. Це приємні для нас слова. Ми намагаємося радувати наших уболівальників результатами й грою. Але нам поки що бракує стабільності.

— Ця гра для «Дніпро-Арени» стала ювілейною — сотою. І, за іронією долі, першу зустріч на цій арені ви провели захищаючи ворота «Дніпра» саме проти запорізького «Металурга». Що пригадуєте про той матч?

— Ми ту гру програли. Наш захисник Лоло забив м’яч у свої ворота, який, у підсумку, все й рішив. А відкриття першого стадіону європейського стилю тоді для країни було грандіозною подією. Приємно, що й мені пощастило у цьому взяти участь.

— У сьогоднішній грі ви зробили багато сейвів. Який з ударів для вас був найскладнішим?

— Удар Зозулі, коли стався гол: парирував м’яч, можна сказати, дивом. Міг виручити й після добивання Селезньова. Але трохи не пощастило, м’яч під рукою пролетів.

— Як вважаєте, «Дніпро» гідний найвищих нагород?

— Однозначно — так! Команда зараз на ходу, багато атакує, показує якісну гру. Попередні ігри з «Динамо» та «Шахтарем» довели, що «Дніпро» гідний чемпіонства. У «Шахтаря» зараз спостерігається певний спад, і це було помітно в грі з «Ворсклою». «Дніпро» у цьому сенсі почувається набагато краще та впевненіше. До речі, в іграх, що залишилися, хотів би побажати удачі дніпропетровцям.

Олександр ПЕТРОВ.