Максимов дебютує з нічиєї: Дніпро-1 та Колос обмінялись голами та не виявили сильнішого у матчі УПЛ

Переглядів 1067
Дніпро-1 - Колос. Фото: УПЛ
У матчі сьомого туру Української Прем'єр-ліги Дніпро-1 приймав ковалівський Колос у своєму рідному місті. Поєдинок закінчився нічиєю із рахунком 1:1.

Сьогодні відбувся дебютний матч нового наставника Дніпра-1 Юрія Максимова, який нещодавно очолив дніпровський колектив.

Перший момент відбувся в середині тайму. Кравець помилився під час передачі, а Велетень підхопив м'яч, добіг до штрафного майданчика та пробив з його меж штрафного – Волинець відбив.

В кінцівці першого тайму Пасіч помилився на фланзі, а м'яч доправили на Салабая, який пробив з близької відстані – голкіпер Дніпра-1 ногою відбив м'яч. Колос продовжував тиснути, але на перерву команди пішли за нічийного рахунку.

61-а хвилина стала фатальною для Дніпра-1. Салабай був першим на добиванні та відкрив рахунок, вивівши Колос уперед.

Однак підопічні Вишняка не довго перемагали – Гуцуляк чудовим ударом в дев'ятку з меж штрафного майданчика зрівняв рахунок на 67-й хвилині.

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував нічию 1:1.

• Наступний матч команда Максимова проведе із Зорею 24 вересня.
  • Ковалівський колектив на виїзді зіграє із Металістом 1925 того ж самого числа.
  • Після цього поєдинку Дніпро-1 посідає 12 позицію з шістьма очками, а Колос на восьмій сходинці з дев'ятьма балами в активі.